Anex AGD >

Krajalnica Zelmer 294.5 - Expressive

Kliknij obraz by zobaczyć pełen rozmiar

aaaaaa

Obrazki produktu

Krajalnica Zelmer 294.5 - Expressive

Powiadom znajomego o produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Obecnie niedostępny

155,00 zł

Krótkie podsumowanie

Krajalnica Zelmer 294.5 Expressive. Minimalna grubość krojenia 0 mm, maksymalna grubość krojenia 15 mm. Płynna regulacja grubości krojenia. Moc 200W.

Szczegółowy opis

Krajalnica Zelmer 294.5 Expressive
Zelmer 294.5 to krajalnica posiadająca oryginalne kształty, doskonałe funkcje użytkowe i wysoką sprawność działania. Świetnie dopasowana do dłoni pomaga w bezpiecznym i wygodnym posługiwaniu się urządzeniem. Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem i wysunięciem wózka.
Płynna regulacja krojenia to cecha krajalnicy Zelmer Alexis Young z serii 294.5. Duża rozpiętość grubości wahająca się od 0 do 15 mm pozwala na wygodne krojenie pieczywa z możliwością dowolnego dostosowania do potrzeb. Dzięki dołączonemu dociskaczowi produktów możemy być pewni, że praca z urządzeniem jest w pełni bezpieczna.

- Minimalna grubość krojenia 0 mm
- Maksymalna grubość krojenia 15 mm
- Przeznaczenie: domowa
- Płynna regulacja grubości krojenia
- Nastawiak: plastikowy
- Wózek: wózek z blachą chromoniklową
- Składany stolik
- Ustawienie stolika: Poziome
- Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem: zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem i przypadkowym wysunięciem wózka
- Blokada pracy bez wózka
- Wyposażenie dodatkowe: dociskacz produktów, plastikowa tacka. Możliwość zastosowania specjalnego noża do serów i wędlin
- Moc całkowita: 200 W
- Gwarancja: 24 miesiące

Krajalnice Zelmer
W krajalnicach popularnej marki Zelmer wprowadzono unikalne rozwiązania, przy zachowaniu rozsądnej dla klienta ceny. W krajalnicy Zelmer utrzymano wysoką jakość wykończenia. Krajalnice charakteryzują się ostrymi i wytrzymałymi nożami do cięcia. Z krajalnicą Zelmer można nie tylko kroić chleb, ale także inne produkty jak na przykład ser. Z krajalnicami Zelmer mamy gwarancję, że kupimy towar najwyższej klasy który odznacza się interesującą kolorystyką.

Producent Zelmer
Kolorystyka Zelmer Expressive
Moc [W] 200 W
Cena 155,00 zł

Etykiety produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi etykietami:

Użyj spacji aby rozdzielić etykiety, apostrofów (') aby wpisać frazy.