Anex AGD >

Golarka Philips HQ6990 - HQ 6990

Kliknij obraz by zobaczyć pełen rozmiar

aaaaaa

Obrazki produktu

Golarka Philips HQ6990 - HQ 6990

Powiadom znajomego o produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Obecnie niedostępny

174,00 zł

Krótkie podsumowanie

Golarka Philips HQ 6990 - HQ6990. 3 ruchome głowice. Wysuwany trymer. Komora na ścięty zarost. Czas ładowania akumulatora 1 godzina. System Reflex Action. Zdejmowany uchwyt.

Szczegółowy opis

Golarka Philips HQ 6990 , HQ6990
- Maszynka do golenia Philips HQ 6990 o wspaniałym wzornictwie umożliwia niezwykle dokładne golenie. Technologia Super Lift & Cut w połączeniu z systemem dopasowującym się do kształtów twarzy Reflex Action gwarantuje najlepsze rezultaty golenia. 1 godzina ładowania wystarcza na aż 10 dni golenia.
- Pierwsze ostrze unosi zarost, a drugie przycina go blisko skóry. Automatyczne dostosowanie do kształtu twarzy i szyi zapewnia wygodniejsze i gładsze golenie. Ostrza blisko skóry gwarantują wyjątkową dokładność golenia.
- Ergonomiczny uchwyt zapewnia łatwą obsługę urządzenia i wygodne golenie. Głowice nie ulegają korozji. Szeroki, wysuwany trymer jest idealny do przycinania wąsów i bokobrodów. Golarka wyposażona jest w nasadkę zabezpieczającą i szczoteczkę do czyszczenia.
- 3 ruchome głowice
- Wysuwany trymer
- Zasilanie akumulatorowe sieciowe
- Maksymalny czas pracy akumulatora 10 dni
- Czas ładowania akumulatora 1 godzina
- Głowice nieulegające korozji
- Komora na ścięty zarost
- System Reflex Action
- Technologia Superior Lift & Cut
- Zdejmowany uchwyt
- Philips HQ 6990/16 , HQ6990/16
- Gwarancja: 24 miesiące

Golarki Philips
W golarkach Philips wprowadzono najnowsze technologie, które przełożyły się naatrakcyjną cenę golarek Philips. Z golarką Philips podczas codziennego golenia możemy brać prysznic, gdyż kilka modeli jest odporna na wodę, dla wielu mężczyzn jest to idealne rozwiązanie szczególnie dla wrażliwej skóry. Golarki akumulatorowe Philips maję dobre baterie umożliwiające długą pracę. W golarce Philips możemy często znaleźć powłokę antybakteryjną. Z golarkami Philips można się spodziewać idealnie gładkiej skóry, powoduje to system podwójnych ostrzy, a także 3 dobrze przylegające głowice. Z golarką Philips oferowane są czasem specjalne bazy do nawilżania i czyszczenia ostrzy. Uniwersalność maszynek do golenia Philips powoduje, że są one bardzo często wybierane przez klientów.

Producent Philips
Moc [W] Nie
Cena 174,00 zł

Etykiety produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi etykietami:

Użyj spacji aby rozdzielić etykiety, apostrofów (') aby wpisać frazy.