Anex AGD >

Golarka Philips HQ6970 - HQ 6970

Kliknij obraz by zobaczyć pełen rozmiar

aaaaaa

Obrazki produktu

Golarka Philips HQ6970 - HQ 6970

Powiadom znajomego o produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Obecnie niedostępny

180,00 zł

Krótkie podsumowanie

Golarka Philips HQ 6970 - HQ6970. System Reflex Action. Wysuwany trymer. Zasilanie akumulatorowo-sieciowe. Ruchome głowice. Potrójny system golący.

Szczegółowy opis

Golarka Philips HQ 6970 , HQ6970
- Maszynka do golenia Philips HQ 6970 o wspaniałym wzornictwie umożliwia niezwykle dokładne golenie. Technologia Super Lift & Cut w połączeniu z systemem dopasowującym się do kształtów twarzy Reflex Action gwarantuje najlepsze rezultaty golenia. 8 godzin ładowania wystarcza na 10 dni golenia.
- Pierwsze ostrze unosi zarost, a drugie przycina go blisko skóry. Automatyczne dostosowanie do kształtu twarzy i szyi zapewnia wygodniejsze i gładsze golenie. Ostrza blisko skóry gwarantują wyjątkową dokładność golenia.
- Ergonomiczny uchwyt zapewnia łatwą obsługę urządzenia i wygodne golenie. Głowice nie ulegają korozji. Szeroki, wysuwany trymer jest idealny do przycinania wąsów i bokobrodów. Golarka wyposażona jest w nasadkę zabezpieczającą i szczoteczkę do czyszczenia.
- Potrójny system golący
- Ruchome głowice
- Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
- Czas pracy bezprzewodowej 30 minut
- Czas ładowania 8 godzin
- Wysuwany trymer
- Użytkowanie: na sucho
- System Reflex Action
- Nakładka ochronna
- Szczoteczka do czyszczenia
- Philips HQ 6970/16 , HQ6970/16
- Gwarancja: 24 miesiące

Golarki Philips
W golarkach Philips zastosowano interesujące rozwiązania, które przełożyły się nabardzo niską cenę golarek Philips. Z golarką Philips podczas codziennego golenia możemy brać prysznic, gdyż część modeli jest odporna na wodę, dla wielu osób jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla tych z wrażliwą skórą. Golarki akumulatorowe Philips maję długotrwałe akumulatorki umożliwiające długą pracę. W golarce Philips możemy często spotkać powłokę przeciwbakteryjną. Z golarkami Philips oczekuje się doskonale gładkiej skóry, zawdzięcza to system podwójnych ostrzy, a także 3 dobrze przylegające głowice. Z golarką Philips oferowane są czasem specjalistyczne bazy do nawilżania i czyszczenia ostrzy. Popularność maszynek do golenia Philips powoduje, że są one najczęściej kupowane przez mężczyzn.

Producent Philips
Moc [W] Nie
Cena 180,00 zł

Etykiety produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi etykietami:

Użyj spacji aby rozdzielić etykiety, apostrofów (') aby wpisać frazy.