Anex AGD >

Golarka Philips HQ6940 - Trymer - HQ 6940

Kliknij obraz by zobaczyć pełen rozmiar

aaaaaa

Obrazki produktu

Golarka Philips HQ6940 - Trymer - HQ 6940

Powiadom znajomego o produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Obecnie niedostępny

144,00 zł

Krótkie podsumowanie

Golarka Philips HQ 6940 - HQ6940. 3 ruchome głowice. System Reflex Action. Technologia Superior Lift & Cut. Komora na ścięty zarost. Wysuwany trymer.

Szczegółowy opis

Golarka Philips HQ 6940 , HQ6940
- Maszynka do golenia Philips HQ 6940 o wspaniałym wzornictwie umożliwia niezwykle dokładne golenie. Technologia Super Lift & Cut w połączeniu z systemem dopasowującym się do kształtów twarzy Reflex Action gwarantuje najlepsze rezultaty golenia.
- Pierwsze ostrze unosi zarost, a drugie przycina go blisko skóry. Automatyczne dostosowanie do kształtu twarzy i szyi zapewnia wygodniejsze i gładsze golenie. Ostrza blisko skóry gwarantują wyjątkową dokładność golenia.
- Ergonomiczny uchwyt zapewnia łatwą obsługę urządzenia i wygodne golenie. Głowice nie ulegają korozji. Szeroki, wysuwany trymer jest idealny do przycinania wąsów i bokobrodów. Golarka wyposażona jest w nasadkę zabezpieczającą i szczoteczkę do czyszczenia.
- 3 ruchome głowice
- Wysuwany trymer
- Zasilanie sieciowe
- Ciche zasilanie
- Głowice nieulegające korozji
- Komora na ścięty zarost
- System Reflex Action
- Technologia Superior Lift & Cut
- Zdejmowany uchwyt
- Philips HQ 6940/16 , HQ6940/16
- Gwarancja: 24 miesiące

Golarki Philips
W golarkach Philips wprowadzono nowoczesne technologie, które przełożyły się naniską cenę golarek Philips. Z golarką Philips podczas codziennego golenia możemy brać prysznic, gdyż kilka modeli jest odporna na wodę, dla wielu klientów jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla tych z delikatną skórą. Golarki akumulatorowe Philips posiadają wytrzymałe baterie umożliwiające długotrwałą pracę. W golarce Philips możemy zazwyczaj spotkać powłokę antybakteryjną. Z golarkami Philips oczekuje się idealnie gładkiej skóry, zawdzięcza to system podwójnych ostrzy, a także 3 dobrze przylegające głowice. Z golarką Philips sprzedawane są często specjalistyczne bazy do nawilżania i czyszczenia ostrzy. Popularność maszynek do golenia Philips powoduje, że są one najczęściej kupowane przez mężczyzn.

Producent Philips
Moc [W] Nie
Cena 144,00 zł

Etykiety produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi etykietami:

Użyj spacji aby rozdzielić etykiety, apostrofów (') aby wpisać frazy.