Anex AGD >

Golarka Braun 330 - Seria 3

Kliknij obraz by zobaczyć pełen rozmiar

aaaaaa

Obrazki produktu

Golarka Braun 330 - Seria 3

Powiadom znajomego o produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Obecnie niedostępny

208,00 zł

Krótkie podsumowanie

Golarka Braun 330 - Seria 3. Trzystopniowy, wibracyjny system tnący Posiada system SmartFoil. Kombinacja większych i mniejszych otworów zapewnia większą dokładność. Ruchoma głowica.

Szczegółowy opis

Golarka Braun 330
- Trzystopniowy system tnący golarki łączy w sobie zintegrowane folie i blok ostrzy tnących oraz zintegrowany przystrzygacz, aby dokładniej golić włoski długie i krótsze. Możliwość mycia pod bieżącą wodą pozwala z łatwością utrzymać golarkę w czystości, czyniąc ją trafnym wyborem.
Folia goląca SmartFoil chwyta włoski rosnące w różne strony, dając dodatkową dokładność i komfort golenia. Posiada unikalny wzór otworów o 4 różnych kształtach i rozmiarach, ułożonych w 5 różnych pozycjach. Daje to 20 różnych możliwości chwytania włosków w porównaniu z zaledwie 1 sposobem chwytania w zwykłej folii golącej. Kombinacja większych i mniejszych otworów zapewnia większą dokładność, ponieważ na różnych obszarach skóry (np. policzek, podbródek, szyja) rosną włoski o różnych rozmiarach i kierunkach położenia ? stąd też, aby efektywnie je golić, potrzeba różnych rozmiarów otworów.
Podwójne folie i zintegrowany blok noży tnących tną włoski długie i krótsze niezwykle dokładnie. Pierwsza folia dokładnie goli krótsze włoski i najkrótszy zarost. Zintegrowany blok noży tnących podnosi długie lub pokręcone, leżące blisko skóry włoski i przycina je. Następnie druga folia dokładnie goli je do czysta. Trymer utrzymuje właściwy kształt wąsów i baków oraz pomaga stylizować zarost.
- Czas ładowania wynosi 60 minut, pracy bezprzewodowej 45 minut. Możliwe jest także szybkie ładowanie trwające 5 minut.
- Posiada system SmartFoil - foliowy system który podąża, bez wysiłku, za kształtem Twojej twarzy dla gładkiego i dokładnego zakończenia.
- System golenia: Na sucho
- System tnący: Wibracyjny
- Możliwość mycia w wodzie
- System głowic: Smart Foil, ruchoma głowica mm
- System dopasowania do twarzy:Kombinacja większych i mniejszych otworów zapewnia większą dokładność mm
- Trymer
- Wskaźniki: kontrolka ładowania
- Kolor: niebiesko srebrny
- Typ zasilania: Akumulatorowe, Sieciowe
- Czas ładowania: 8 godzin
- Czas golenia: 30 minut
- Wyposażenie: szczoteczka do czyszczenia, kabel sieciowy
- Gwarancja: 24 miesiące

Golarki Braun
W golarkach Braun wprowadzono interesujące rozwiązania, które jednocześnie przełożyły się napromocyjną cenę golarek Braun. Z golarką Braun podczas codziennego golenia możemy brać prysznic, gdyż kilka modeli jest odporna na wodę, dla wielu klientów jest to idealne rozwiązanie szczególnie dla delikatnej skóry. Golarki akumulatorowe Braun wyposażone są w wytrzymałe baterie pozwalające na długą pracę. W golarce Braun możemy zazwyczaj znaleźć powłokę antybakteryjną. Z golarkami Braun oczekuje się idealnie gładkiej skóry, zawdzięcza to system podwójnych ostrzy, a także 3 dobrze przylegające głowice. Z golarką Braun oferowane są czasem specjalne bazy do nawilżania i czyszczenia ostrzy. Popularność maszynek do golenia Braun powoduje, że są one bardzo często wybierane przez mężczyzn.

Producent Braun
Moc [W] Nie
Cena 208,00 zł

Etykiety produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi etykietami:

Użyj spacji aby rozdzielić etykiety, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ostatnio oglądane