Anex AGD >

Golarka Braun 300 - Seria 3

Kliknij obraz by zobaczyć pełen rozmiar

aaaaaa

Obrazki produktu

Golarka Braun 300 - Seria 3

Powiadom znajomego o produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Obecnie niedostępny

193,00 zł

Krótkie podsumowanie

Golarka Braun 300 - Seria 3. Trzystopniowy, wibracyjny system tnący Posiada system SmartFoil. System dopasowania do twarzy. Kombinacja większych i mniejszych otworów zapewnia większą dokładność.

Szczegółowy opis

Golarka Braun 300
Trzystopniowy system tnący łączy w sobie zintegrowane folie i blok ostrzy tnących oraz zintegrowany przystrzygacz, aby dokładniej golić włoski długie i krótsze. Możliwość mycia pod bieżącą wodą pozwala z łatwością utrzymać golarkę w czystości, czyniąc ją trafnym wyborem. Poza świetną wydajnością golenia, nowoczesna stylistyka i wygodna obsługa sprawiają, że golenie to prawdziwa przyjemność.
Folia goląca SmartFoil chwyta włoski rosnące w różne strony, dając dodatkową dokładność i komfort golenia. Posiada unikalny wzór otworów o 4 różnych kształtach i rozmiarach, ułożonych w 5 różnych pozycjach. Daje to 20 różnych możliwości chwytania włosków w porównaniu z zaledwie 1 sposobem chwytania w zwykłej folii golącej. Kombinacja większych i mniejszych otworów zapewnia większą dokładność, ponieważ na różnych obszarach skóry (np. policzek, podbródek, szyja) rosną włoski o różnych rozmiarach i kierunkach położenia ? stąd też, aby efektywnie je golić, potrzeba różnych rozmiarów otworów.
Podwójne folie i zintegrowany blok noży tnących tną włoski długie i krótsze niezwykle dokładnie. Pierwsza folia dokładnie goli krótsze włoski i najkrótszy zarost. Zintegrowany blok noży tnących podnosi długie lub pokręcone, leżące blisko skóry włoski i przycina je. Następnie druga folia dokładnie goli je do czysta. Trymer utrzymuje właściwy kształt wąsów i baków oraz pomaga stylizować zarost.
- Posiada system SmartFoil - foliowy system który podąża, bez wysiłku, za kształtem Twojej twarzy dla gładkiego i dokładnego zakończenia.
- System golenia Na sucho
- System tnący Wibracyjny
- Możliwość mycia w wodzie
- System głowic Smart Foil, ruchoma głowica mm
- System dopasowania do twarzy
- Kombinacja większych i mniejszych otworów zapewnia większą dokładność mm
- Trymer
- Kolor czarny
- Gwarancja: 24 miesiące

Golarki Braun
W golarkach Braun wprowadzono nowoczesne technologie, które zarazem przełożyły się napromocyjną cenę golarek Braun. Z golarką Braun podczas codziennego golenia można brać prysznic, gdyż wiele modeli jest odporna na wodę, dla wielu klientów jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla wrażliwej skóry. Golarki akumulatorowe Braun posiadają długotrwałe baterie pozwalające na dłuższą pracę. W golarce Braun można zazwyczaj spotkać powłokę przeciwbakteryjną. Z golarkami Braun można się spodziewać perfekcyjnie gładkiej skóry, powoduje to system podwójnych ostrzy, a także 3 dokładnie przylegające głowice. Z golarką Braun oferowane są często specjalistyczne bazy do nawilżania i czyszczenia ostrzy. Uniwersalność maszynek do golenia Braun powoduje, że są one bardzo często kupowane przez klientów.

Producent Braun
Moc [W] Nie
Cena 193,00 zł

Etykiety produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi etykietami:

Użyj spacji aby rozdzielić etykiety, apostrofów (') aby wpisać frazy.