Anex AGD >

Golarka Braun 190 [1775]

Kliknij obraz by zobaczyć pełen rozmiar

aaaaaa

Obrazki produktu

Golarka Braun 190 [1775]

Powiadom znajomego o produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Obecnie niedostępny

159,00 zł

Krótkie podsumowanie

Golarka Braun 190 [1775]. Pojedynczy system golący, oparty na sprężystej i elastycznej folii. Wysuwany przystrzygacz. Wskaźnik ładowania akumulatorów. Zasilanie akumulatorowo-sieciowe

Szczegółowy opis

Golarka Braun 190
Maszynka do golenia 190 FreeControl 1775 posiada system FreeFloat - foliowy system, który podąża bez wysiłku, za kształtem Twojej twarzy dla gładkiego i dokładnego zakończenia. System ruchomych folii, ekstra szeroka na 13 mm średnica folii, technologia ultra cienkiej folii, możliwość mycia pod bieżącą wodą, przycinacz długich włosków. Działanie przewodowe, uniwersalne napięcie oraz dioda ładowania baterii. W zestawie posiada kapturek ochronny na folię, szczoteczkę do czyszczenia, butelkę na olej w zestawie. Różne kolory.
- Pojedynczy system golący, oparty na sprężystej i elastycznej folii
- Wysuwany przystrzygacz
- Wskaźnik ładowania akumulatorów
- Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
- Czas ładowania (min)/szybkie ładowanie (min) 60/5
- Czas pracy bezprzewodowej (min) 30
- Możliwość mycia pod bieżącą wodą
- Gwarancja: 24 miesiące

Golarki Braun
W golarkach Braun zastosowano interesujące technologie, które zarazem przełożyły się naniską cenę golarek Braun. Z golarką Braun podczas codziennego golenia możemy brać prysznic, gdyż kilka modeli jest wodoodporna, dla wielu klientów jest to idealne rozwiązanie szczególnie dla wrażliwej skóry. Golarki akumulatorowe Braun maję długotrwałe akumulatorki umożliwiające długotrwałą pracę. W golarce Braun możemy zazwyczaj spotkać powłokę przeciwbakteryjną. Z golarkami Braun oczekuje się perfekcyjnie gładkiej skóry, powoduje to system podwójnych ostrzy, a także 3 dobrze przylegające głowice. Z golarką Braun dołączane są czasem specjalistyczne bazy do nawilżania i czyszczenia ostrzy. Uniwersalność maszynek do golenia Braun powoduje, że są one bardzo często kupowane przez mężczyzn.

Producent Braun
Moc [W] Nie
Cena 159,00 zł

Etykiety produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi etykietami:

Użyj spacji aby rozdzielić etykiety, apostrofów (') aby wpisać frazy.